| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Deoarece nu am fost lamurit de raspunsurile la precedenta intrebare, adresez acum una noua big grin.
Mi-am dezinstalat din greseala driverul de la placa video, iar acum vreau sa-l reinstalez.
Am bagat CD-ul, am dat instalare si imi spune ca driverul si placa nu corespund :O :O
Am verificat apoi acest lucru cu programul everest ( am desfacut apoi si unitatea ca sa ma asigur big grin ) si am cautat driverul respectiv pe net. L-am descarcat... si ...aceeasi poveste: driverul nu corespunde cu placa video :O
CE ar trebui sa fac? Am nevoie urgenta de placa video sad!

mentionez ca modelul este GeForce2 mx 400 w/64 mb

dau fundulita

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Intri in device manager cauti placa video acolo, dai update driver si le ia singur de pe nethappy

Succes!

| conundrum a răspuns:

Numai ca placa ta video e din 2000...cam greu cu driverele la ea