| Catalyn94 a întrebat:

Salutare.

Dupa cum spune si titlul am o problema la calculator. Mergea normal si din senin s-a dat restart si dupa mi-a aparut o eroare foarte suspecta.
Am incercat sa bag Windows-ul xp iarasi si cand ajung la pasul acela ca trebuie sa pornesc instalarea imi arata acceasi eroare.
Am formatat si hardul si nu pot sa instalez windows-ul.

Eroare fiind aceasta http://img98.imageshack.us/img98/1900/fotografie0055.jpg

I sa mai intamplat unui prieten si el a dus PC la reparat si mi-a zis ca ia luat o gramada de bani si ia bagat un CD bootabil, piratat, si Ia Formatat iarasi HDD.

Dupa sa Rezolvat problema.

Si acum intrebarea este stie cineva cum se numeste acel program sau un link de unde pot sa descarc?
va rog am nevoie.

multumesc.

1 răspuns:
| Al3X95VS a răspuns:

Ti s-a ars hard diskul si trebuie schimbat