| Vladu_Ionut_Si_Daniela_1989 a întrebat:

Salutare, imi poate spune cineva unde pot vinde niste cartuse de imprimanta Lexmark Magenta, un link catre locul respectiv, o adresa de mail care poate ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Ai incercat pe okazii?

2 răspunsuri:
| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Https://www.olx.ro/i2/ posteaza un anunt aici, precizeaza tot ce stii despre produs si sigur gasesti un cumparator in cateva zile! Baftaaa! :-D

| Vladu_Ionut_Si_Daniela_1989 explică (pentru Andreivladcarnatu22):

Nici pe olx, lajumate, publi24 nu se gaseste cumparator nici de o luna de zile, de aia am postat aici.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns (pentru Vladu_Ionut_Si_Daniela_1989):

Ai incercat pe okazii?