| mariusnus a întrebat:

Salut tuturor. Are cineva cartuse de imprimanta Lexmark 28A si 29A? Va rog mult sa-mi facti o poza la contactele electrice ( acele patratele mici ) si le trimiteti la adresa mea de e-mail marius_nus@yahoo.com. Daca se poate si la partea de tiparire ( pe unde curge cerneala ) pentru fiecare cartus in parte. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| misu a răspuns:

Nu am cartuse ...am un lexmark2550 si am intrat dar nu mai stiu precis unde sa caut un alimentator si erau tot felul de inf. si poze detailate cauta pe net