| imStorm3r a întrebat:

Salutare! Stie careva cum se numeste pe romana acel obiect de depozitat unt numit Butter Bell? Si unde as putea gasi de cumparat?

Am incercat tot felul de traduceri dar nu am reusit sa gasesc nimic.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cauta pe ebay sau amazon sigur gasesti foarte multe.Macar sa te uiti, asa vezi si ce firme sint.Scrii la fel, butter bell, nu cauti in romana ca nu gasesti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Untiera daca vrei sau francezii ii zic vas beurrier (de la beurre care inseamna unt )