| KodekZ a întrebat:

Am incercat acum ceva timp sa fac un keylogger in Visual Basic 2010, am urmarit tutoriale ( multe tutoriale ) de pe youtube dar mereu cand dau sa creeze hackul sa apara pe dekstop imi da eroare ca si cum as fi gresit niste date. Am incercat si cu Neptune dar tot nu merge. Stiu consecintele unui keylogger daca il bagi la altcineva in PC si te reclama big grin. Eu doar vreau sa invat cum sa fac. Daca ma puteti ajuta va sunt recunoscator + Funda big grin

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Ai putea face unul in Kali Linux ( OS Sistem) sau priveste acest video: https://www.youtube.com/watch?v=5xy9w9-hzrs