| razvanule a întrebat:

Ma Poate ajuta cineva cu visual basic 2008/2010?
Incerc sa fac un fel de joc si vreau sa ma pot inregistra intr-o baza de date facuta de mine si sa ma pot logga tot cu datele din baza de date. Ceva foarte... nu stiu, superficial, basic

2 răspunsuri:
| lolwut a răspuns:

Daca vrei sa faci jocuri, incearca c++, in VB lag'ul va fi mult prea mare

| HellBlade a răspuns:

Pai ca sa faci un site unde sa te logezi iti trebuie o xampp care so conectezi la ip jocului/serverului care l-ai facut.Si modele de site nu-ti trebuie prea multe doar pentru inregistrare daca zici ca asta iti trebuie. Dami mai multe sfatur pe id robert_counter_strike_forever pot incerca sa te ajut.