| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,am o problema cu calculatorul,cand il deschid imi apare o eroarebig grinISK BOOT FAILURE, PLEASE ENTER SYSTEM DISK AND PRESS ENTER.Si cand dau mai multe restarturi la calculator mi se deschide normal, nu imi apare eroarea chiar mereu.Ce as putea sa fac sa numai imi apara aceasta eroare.Dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

S-a stricat HDD-ul.

2 răspunsuri:
| Stefffanutz a răspuns:

Pai nu ii bun windows-ul... are o problema minora. Fa rost de un windows bun de la cineva si reinstaleaza-l

| Denis331 a răspuns:

Salut! Trebuie sa schimbi widows-ul!happy Si mie mi s-a intamplat.