| cristi_1959 a întrebat:

Salutare vreau sa-mi cumpar un telefon e72 la abonament si as dori sa fie decodat si m-ar interesa sa stiu unde as putea face un abonament cat de cat convenabil(adica sa nu platesc mult si sa nu am minute multe) si sa nu coste nici mult telefonul.

3 răspunsuri:
| Raya_9247 a răspuns:

Nu ar fi mai usor daca ai cauta singur pe site-ul de la Vodafone, cosmote, orange...germanos s. a. m. d. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul nou la pret de abonament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand Nokia E72. Garantie Life time. Incarcator. casti. cablu de date. husa. card 4Gb id mess salam_marius