| nuuit a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un Samsung galaxy s3 nou de la un magazin.
Dar problema e ca nu vreau sa pun banii pe loc sau sa iau prin abonament eu as dori daca vreun magazin vinde acest telefon in rate adica sa platesc doar telefonul nu si alta chestie cum ar fi abonametul!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general orice magazin mai serios accepta rate prin carduri de credit sau direct prin credit la banca. bineinteles pentru asta trebuie sa aplici pentru creditul respecti si sa iti fie aprobat, una din conditii fiind sa ai un loc de munca sau un venit stabil dovedibil

| BoggyP a răspuns:

Poti sa il cumperi cel mai oor de pe net, de exemplu emag..si daca ai card la bcr il poti lua in rate