| JuStKid a întrebat:

Salutari! Intrebarea asta e pentru gameri : ACU CATIVA 3-4 Ani Jucam pe calculatorul meu slab acum si performant pe vremea aia. un nfs nu stiu ce nfs dar il puteai juca in 2 adica se impartea ecranu in 2 unu era politist si altu era player si puteai sa joci de la aceeasi tastatura! ei.jocu ala il caut de cativa ani nu stiu ce nfs era am incercat 2, 5, 6 niciunu sa fie ca ala.si era foarte fain.deci care stie cum se numea jocu va rog dati-mi un raspuns! dau fundita si va raman recunoscator daca ma ajutati! multumesc frumos bfta tuturor la jocuri si la tot ce vreti!

Răspuns Câştigător
| Johnny_5028 a răspuns:

Sar putea sa te referi la NFS Porsche 2000 thinking acela e o versiune mai veche care se poate juca in 2 din aceiasi tastatura...incearcalbig grin

2 răspunsuri:
| JuStKid explică:

Mda daca va intrebati si voi. vreau sa va anunt ca am aflat eu este Need For Speed 3: Hot Pursuit! mersi pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.houseofmafia.org/register/werle
un joc foarte frumos mafia in yiua de azi hai sa va inscrieti va rog frumos