| secret_2599 a întrebat:

Scuzati ca postez aici, am postat din simplu motiv pentru care daca postam oriunde altundeva mi se intampla acelasi lucru ca pana acum. nu primeam un raspuns.

Problema mea e urmatoarea, as vrea sa dezactiv pe Facebook sa nu imi mai apara cand dau Like, comment sau cand adaug pe cineva. Daca ma puteti ajuta cu oricare din probleme astea as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Oriunde ai posta, lumea daca nu stie sa te ajute poti posta unde doresti tu la ce categorie doresti tot nu vei primi raspuns.

| 5a a răspuns:

Exemplu " Gheorghe i-a placut poza funnymovie " cam asa scrie pe facebook in caz ca dai like sau ceva de genu. pai vezi ca in dreapta pe acelasi rand unde scrie ca gheorghe i-a placut nu stiu ce iti apar niste optiuni, alegi varianta Hide this recent activity..bla bla si cand apesi el dispare din lista, daca cineva intra pe profilul tau sa vada ce site-uri ai accesat nu are ce sa vada pentru ca tu ai sters ( dar liku ramane ), sper ca m-ai inteles cumva straight face