| Negatifff a întrebat:

Bună, TPU! Vineri seara am creat cu o prietenă Andreea o pagină de facebook, care se numeşte Gânduri de suflet.
Am strâns deja 104 fani, dar am nevoie de ajutor pentru a strânge mai multă lume ca să pot face jocuri, să postez poze amuzante să strâng like-uri şi fani ♥.
Vrea cineva să mă ajute?! Puteţi să vă lăsaţi id-ul de messenger sau răspundeţi cu "Te ajut eu" şi vă voi ajuta şi eu cu like-uri la pagini, poze şi ce doriţi voi în schimb, pentru că poate, poate cu ajutorul vostru vom fi 200 de sufleţele astăzi! Eu şi Andreea vă mulţumim şi sperăm că ne puteţi ajuta.
Link-ul paginii : http://www.facebook.com/ganduri.de.suflet
P.S.: Ne puteţi da şi sugestii, ce să mai postăm, ce să facem etc. Mulţumim! Scuzaţi că am postat la "Adolescenţi", dar este cea mai vizualizată.

1 răspuns:
| eugen222 a răspuns:

Trebuie sa te descurci singur ca orce administrator