| XooMeRR a întrebat:

Se inampla ceva cu rularea calculatorului daca am SP2 piratat si vreau sa ii fac update sa fie SP3?

3 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| RegalusDekaron a răspuns:

Teoretic nu se intampla nimic.practic trebuie sa te feresti de WGA (Windows Genuine Advantage).Eu zic sa instalezi SP3, dar mai inainte sa ai descarcat in PC WGA Remover

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca asta: http://www.mediafire.com/? yr6nyu1b1iq51qj
o sa iti patchuiasca windowsul ca sa te vada ca avand windows cumparat.(s-ar putea sa il decteze ca virus, asa ca opreste antivirusul sau baga-l la exceptii)