| vasileaf a întrebat:

Se merita efortul vizionarii acestui "site"?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Vizioneaza categoria "dragoste si sex' si o sa razi cu pofta laughing

| MariaIoana a răspuns:

Efort?! Nu e cuvantul cel mai potrivit. Cum e si numele sau Toti Pentru Unu; adica, ne ajutam reciproc cu sfaturi... putem sa descoperim chestii noi, conversatii, adolescenti, turism... multe altele.
Daca tu nu gasesti nimic interesant atunci nu face "efortul vizionarii acestui site".
Iti doresc tot binele din lume, si totusi sa stii ca aici vei gasi mereu pe cineva dispus sa iti dea un sfat. Noi suntem TPU happy

| sebykutzu a răspuns:

Da bai baiete se merita cum meritam noi sa traimin+ii tare

| AndreeaViolletta a răspuns:

Sincer da