| gebeleizis a întrebat:

Se pot umple cartusele de la imprimanta hp cu cerneala normala?

Răspuns Câştigător
| sunshine2601 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Dar poti sa-ti cumperi tus special, nu e f scump (o sticluta de 100 ml e cam 10 lei). E un cod pe cartus si pe baza aluia alegi tipul de cerneala. Daca nu te descurci, poti scoate cartusul si sa mergi cu el la un magazin de specialitate. Iti vor alege ei tusul care iti trebuie.

1 răspuns:
| odo89 a răspuns:

Nu. Risti sa strici duzele cartusului! Faci rost de 9 lei si te duci cumperi cerneala compatibila modelului tau de imprimanta si cartus.
Bafta!