| ionutz9912 a întrebat:

Stie careva de pe ce te urci pe scara la wwe smak down vs raw 2011, sau pe coltul ringului sau de pe ce te dai in corzi si de pe ce faci inumaratoare la 3 si de pe ce iesi din ring depe ce iei lucrurile de pe jos masa si de pe ce iti pui adversarul pe masa si de pe ce il iei sa faci manevre de exemplu rko cu randy orton de pe ce scoti lucruri de sub ring? de exemplu daca stiti sa imi raspundeti raspundeti cu butoanele r1 r1 r3 l1 l2 l3, dau funtzita si vot la orice raspuns din intrebarile astea

Răspuns Câştigător
| DannyJo1nTu a răspuns:

R1 cred sau o combinatzie

2 răspunsuri:
| DannyJo1nTu a răspuns:

Am zis bine?

| ionutz9912 explică:

Nu stiu dar apreciez raspunsul tau pentru ca acum nu prea mai primesc raspunsuri