| Daniel26 a întrebat:

Stie cineva cat costa/luna inchirierea unei cutii postale unde pot primi abonamentul la reviste/ziare? Merci.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.posta-romana.ro/services/casuta-postala_61 gasesti tot ce te intereseaza in legatura cu inchirierea unei casute postale. Numai bine!

1 răspuns:
| Daniel26 explică:

@ioandelasal : Multumesc f. mult pentru link. Intrasem si eu pe site-ul respectiv, dar m-am uitat direct la tarifele generale, unde nu am gasit informatia pe care o cautam.