| brainless a întrebat:

Stie cineva cat ma costa sa vorbesc un minut in SUA?(pe mobil, vodafone)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe mine, un minut si jumatate m-a costat 0, 78 centi.

| cristi202 a răspuns:

49 de centi pentru SUA, dupa tariful pe care il mai stiu eu, de acum vreo 3-4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu Romania-SUA - tarif, cu google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar incearca cu skype, trebuie sa aiba instalat pe computer si cel cu care vorbesti, este practic tot ca mess-ul dar te vezi si auzi.( bineinteles trebuie sa ai si camera ). Deci vei vorbi gratis!

| extenscrysvaly a răspuns:

Buna ziua! Va ofer eu un pont ..cu 0.02 centi pe minut in retea fixa si cu pana la 0, 06 centi pe mobil oriunde in lume iar in retea sunt gratuite convorbirile.In plus de asta poti avea si internet 4g dar si multe alte facilitati.Pentru mai multe detalii ma gasiti pe: jaguar26iunie79. O zi buna!