| Crpmd a întrebat:

Stie cineva cum sa mut o poza dintr`un album in altul pe facebook?big grin

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Intri in contul tau la "Profil"(sus in dreapta in bara albastra) si apoi dai click pe "Fotografii" (in coloana din stanga sub poza de profil). Dai click pe albumul unde se afla poza cu pricina, si ti se deschide pagina albumului care afiseaza toate pozele din album. Sub numele albumului (sus, mai in dreapta) dai click pe "Editeaza album" si in fereastra care se deschide vei vedea in coltul din stanga jos alt link "Editeaza fotografiile". Acum ai intrat in pagina de editare foto dintr-un album unde poti sa le modifici descrierile, poti seta coperta albumului sau le poti muta in alt album (sub poza, din bara "Muta la" unde iti alegi albumul destinatie).
La sfarsit sa nu uiti sa dai click pe "Salveaza modificari".
Gata, ai terminat.
Succeswinking

1 răspuns:
| Crpmd explică:

Multumesc foarte mult>big grin