| digitalboy a întrebat:

Stie cineva cum se numeste emisiunea facuta de Puff Daddy aceea cu niste fete foarte frumoase care erau chemate la diverse castinguri mai ales pentru videoclipuri muzica si app nu imi ziceti de Make A Band ca nu e vb de aia e alta tot de puff daddy facuta pls vreau sa stiu urgent

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

P. Diddy's StarMaker"

| digitalboy explică:

Nu este asta, deci nu erau catarete sau gen din asta, erau niste modele care pur si simplu mergeau la diferite castinguri nu stiu cum sa zic