| Kitty11Kat a întrebat:

Stie cineva cum se procedeaza cu returul in Romania de pe Shein? Am vazut ca nu este in lista de tari de pe site in care poti face retur, dar totusi am auzit ca se poate. Si cam cat costa tot procesul?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Shien este o firma chinezeasca si nu cred ca are retur.
Daca se poate, gandeste-te ca este vorba de bani multi, ca-i vorba de trimis pachet international, catre China.
De obicei Shein propune sa-ti dea credit pe site-ul lor de banii aia, fara samai returnezi produsul.
Discuta cu ei, dar in engleza ca ei nu stiu romaneste happy