| Lollypop a întrebat:

Stie cineva daca se mai fac plimbari cu barca sau cu vaporul in Herastrau? Nu am mai fost de cativa ani si am zis ca poate merg vara asta si mi-ar placea o mica plimbare cu vaporul sau cu barca. M-ar interesa si cat costa, daca sunt.

Răspuns Câştigător
| WayToManySuckers a răspuns:

Da cu vaporul 7 - 10, lei
Barca - 5 lei / 1h
Hidrobicicleta 10 lei / 1h

Programu incepe de la 10 dimineata, dar nu stiu cand se termina pe la 7 mi se pare happy

Am fost de dimineata cand am chiulit la 9 si am stat pe malul lacului o ora ca natarai mai multi!

6 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Am fost si eu acolo de vreo cateva ori.stiu ca se merge cu barca dar cu vaporul nu pot garanta. fundita?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da se fac plimbari cu barca cu vaporul si cu tricicleta sau cum ii spune in herastrau... m-am plimbat eu saptamana trecuta cu hidrobicicleta aia sau cum se numeste, dar preturile sincer sa fiu nu le stiu pentru ca eu am intrat cu spaga, ca sa nu mai stau la rand la bilete, in orice caz te asigur ca preturile nu sunt scumpe mai deloc eu am dat spaga 10 ron big grin fugi si distreaza-tewinking ceau

| WayToManySuckers a răspuns:

@Narcis - cred ca aberezi! Inceteaza!

| 00Didi00 a răspuns:

Eu am fost saptamana trecuta si se faceau plimbari.O traversare cu barca costa 6 lei, iar o plimbare cu vaporul 10 lei.Imi dai te rog frumos funda? Plzzzzzz.

| XxAngelVampireXx a răspuns:

Eu stiu ca inca se fac.Eu am fost in toamna cu hydrobicicleta.

| georgyi a răspuns:

Eu am fost acum cateva saptamani in tineretului.si acolo sunt barci.