| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva detalii despre melodia care apare pe ultima reclama orange? i just wanna be ok be ok be ok...Este o melodie care exista sau este inventata doar pentru acea reclama?

22 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Bravo tancuta, si eu am melodia si este foarte OK!laughingbig grin

| Ioanna2012 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu...imi place melodialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10x tancuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se numeste melodia de la ultima reclama orange...aceea cu tipa si tipul din metrou si cu locul liber...este absolut geniala:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.220.ro/0U5dIXGNha/O-Reclama-Tare-La-Orange
asta e melodia care o cautai tu? cu metroul? sper sa fie asta:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia exista...de numeste "Ingrid Michaelson - Be Ok"......de la eddyewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia este cantata de ingrid michaelson si se numeste be ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jason mraz-i'm yours Reclama Orange metrou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia din reclama cu tipul si tipa din metrou este Jason Mraz - I'm yours : http://muzikie.blogspot.com/......-2009.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jason Mraz - I’m Yours

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva cum se numeste melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=NOQrMfuvAuU? E cea mai noua reclama Orange...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ingrid michaelson-be ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jason Mraz - "I'm Yours"winking ...asta este melodia!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum in septembrie a aparut o noua reclama cu o noua melodie super... dar nu stiu cum se numsete daca o gaseste cineva,,, pls add id : bayetzas_smekeryt... mersi:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva cum se numeste sau cine o canta melodia din reclama orange cu pinguini sad crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia de la orange cu pinguini Jona Lewie-stop the cavalry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste "Be ok" si este cantata de Ingrid Michaelson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E reala... o am si pe telefonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie nimeni cum se numeste melodia din reclama de la orange cu cei 2 catei? Daca stiti va rog puneti-o pe site...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MIKA,, Good Gone Girl" aste e sper ca vam fost de ajutor!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A aparut - zilele astea - o noua reclama la Orange, cu o melodie faina. La voce seamana cu Freddy Mercury, dar... o stie careva? Am ascultat-o si la radio acum ceva timp, dar niciodata nu am stiut cine canta...