| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun magazin cu materiale textile la preturi acceptabile (in Bucuresti). Ma voi ocupa de crearea costumelor pentru serbarea fiica-mii (gradinita) si am nevoie de tot felul de nebunii de materiale (blanita, imitatie de piele, etc).

5 răspunsuri:
| ciprian_8384 a răspuns:

Da! Este Intre unirii si izvor, pe splaiul unirii, aproape de BigMamou (la vreo 3 magazine dis=tanta pe splai); E cel mai complet magazin pe caere l-am vazut in bucuresti (poate mai sunt si altele, e parere personala)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar vreun-ul in timisoara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obor sau daca nu gasitzi un ateliede croitorie si ceretzi resturi ca e posibil sa aiba resturi destulde mari de care va putetifolosi si o gama larga...la un contra cost foarte mic

| CrisR a răspuns:

Recomand magazinul din zona Unirii, aprape de Natiunile Unite. Nu am mai vazut atat de multe materiale in alte magazine. Gasesti cam tot ce vrei si preturile sunt accesibile.

| stofamobila a răspuns:

Cel mai mare depozit de materiale textile e pe Delea veche (piata muncii)
anatex international
www.anatex.org