| robert555 a întrebat:

Stiti vreun metin2 nou?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule nu prea au aparut noi acum... daca vrei iti dau eu niste metine sa te joci pe ele: metin 2 light, oriental mt2, mt2 universe, mondial mt2. Sper ca am putut sa te ajut si bafta la joc!

| dudu_8964 a răspuns:

Metin 2 earth moon world of revenge elite guabina, mondial light, hammer.val mondial mt2, explossive, fun si mai sunt multe

| TeRoOrIsTull a răspuns:

Noi...cam greu dar am cateva mai vechi dar tari : hammermt2, apollomt2, blacknightmt2,supreme mt2 metin2rospeed sper ca te-am ajutat

| Stater a răspuns:

Incearca metin2tm daca nu iti place joaca mt2 mondial sau mt2 univarse...