| Sebyy_4815 a întrebat:

Sunt din Suceava si iau un autubuz spre Buzau si acest autobuz opreste la fabrica de bere in Buzau, eu vreau sa ajung la autogara ( care e langa gara) cum fac? Este departe? Gasesc un mijloc de transport cu care sa ajung acolo?

2 răspunsuri:
| Соlorful a răspuns:

E ceva de mers de la fabrica de bere pana la autogara... dar se gaseste maxi-taxi, autobuz, taxi... o sa te descurciwinking Buzaul nu-i asa de mare :*:*

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand ajungi in buzau te duci la taxiuri in statie stiu ca mereu e plin de taxiuri cand vin