| paulmircea2000 a întrebat:

TPU cum pot sa fac sa fac imaginea la fel la counter strike 1.6 am apasat pe un buton si mi s.a facut imagine mica rau! cum pot sa fac sa revina la cum a fost? urgent! dau funda!

2 răspunsuri:
| sikmariusik a răspuns:

Imaginea este incadrata de o fereastra? Daca da, du-te la settings-> video si vezi sa nu fie run selectat run in an windows! parca asa era... dar nu am mai jucat de vreo 4 ani!

| paulmircea2000 explică (pentru sikmariusik):

Pai da dar mie cand intru in counter imi apare imagine normala dr problema este cand am intrat in joc sa ma impusc cu aia! am apasat pe butonul ala cu "=+"poti sa ma ajuti?