| adrian_5886 a întrebat:

Salut.Am o problema cu Counter-Strike.Fratele meu a umblat la joc si a apasat un buton care face imaginea mai mica. Va rog sa ma ajutati pentru ca nu mai vad nici tinta bine.

1 răspuns:
| BlackButterFly_1821 a răspuns:

Incearca sa dai la optiuni si la rezolutie.Dar daca joci Counter Strike 1.6 nu stiu exact ce sa faci pentru ca eu joc Counter Strike Source de pe DarkSteam si ati recomand sa joci si tu pentru ca acolo poti face tinta mai mica sau cum vrei tu Dar nu merg Unele Servere.Eu nu stiu daca merge si la Counter Strike 1.6 sa faci tinta cum vrei tu pentru ca eu urasc Counter Strike 1.6. Sper ca am ajutat.