| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa platesti pentru ati face un cont Google AdSense sau is ceva costuri obligatori, pentru inceput sau pentru intretinere sau se poate fece un cont AdSense fara sa se investeasca in el(stiu ca daca se investeste castigul ii mai mare)da eu as vrea unul daca se poate complet gratis adica sa nu bag bani in el.
Multumesc anticipat
Funda + vot

Răspuns Câştigător
| alexandruradu a răspuns:

Salutare, nu trebuie să plătești nimic pentru. a deschide un cont AdSense; Dar din câte țin minte la deschiderea contului ești obligat să furnizezi adresa site-ul unde vei folosi serviciile contului; Și tot referitor la asta, site-ul respectiv trebuie să fie "complet" și cu un oarecare conținut pentru. a fi aprobat, în caz contrar nu ți se va deschide/aproba contul (Adsense). :-)