| GrigorasAlex199 a întrebat:

Am un cont pe YouTube si vreau sa-mi fac cont de AdSense pentru a putea primi bani pentru acele videoclipuri, dar am incercat sa-mi creez cont dar imi spune ceva ca nu sunt eligibil pentru a crea contul. Zicea cineva ca trebuie sa am peste 18 ani in contul de google dar eu nu am pot sa modific varsta? Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti sa folosesti dreptul unui parinte de ai folosi numele si se va duce acel parinte careuia i-ai scris numele cand primesti banii. Si ti va da... poti linistit sa faci treaba asta.

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Da, trebuie sa ai peste 18 ani( nu cred ca poti sa iti schimbi varsta din goole)+ ca nu merita sa primesti bani din youtube ddoar cand ajungi peste 2000 abonati + ca mai bine iti faci parteneriat cu Freedom sau Curse. Si trebuie sa ai si cont de PayPal la care iti trebuie si card... Mai bine renunti si faci youtube de placere!

| BattleBee a răspuns:

Nu, stiu ca nu poti.