| ursachy a întrebat:

Cei cu bloguri sau site-uri.Care a fost castigul vostru cel mai mare la google adsense? (Intrebare doar pentru utilizatorii google adsense si doar pentru cei care stiu despre ce este vorba)

Răspuns Câştigător
| alexmarton a răspuns:

Lol
multa munca, si multa sudoare iar Google la final spune ca ai facut spam, si ai luat clickuri ilegale, mai baga el pe acolo, cu piraterii si o lista intreaga.
Iti ia banii, si iti spune ca trebuie sa astepti sa verifice, daca sunt toate in regula (eu astept din 2010) asa si pursi simplu, nu plateste, iti da BAN pe adsens. nu te mai alsa sa iti faci alt cont, ca te depisteaza si til inchide si pe celalat.Hm. deci trebuie sa ai un fel de website ca TPU.ro ca sa te lase in pace sa iti faci reclama, dar crede-ma ca si TPU, au ajuns la ideea ca n-are rost sa lucrezi cu ei.
Eu iti zic sa te muti cu cei de la adhitz, bidvertiser si sunt mai multi, doar astia paltesc cel mai bine, iar adsesnsul, nu plateste, doar iti da senzatia, ca ai acolo banii, cate clicuri ai. si sa ai si 30 000 de vizite ca tot iti inchide contul.
Deaia spun ca n-are rost, fa cu alta firma ca sunt destule.

| ursachy explică (pentru alexmarton):

Poti sa-mi spui site tau sa vad si eu despre ce e vorba...am si eu un site cu 5000 de viz unici.

| alexmarton a răspuns (pentru ursachy):

Apare, la mine pe cont

| ursachy explică (pentru alexmarton):

Vrei sa facem un schimb de bannere?

| alexmarton a răspuns (pentru ursachy):

Ok

8 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

3 euro intr-o zi dar am pus dupa adf.ly si am scos adsense
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri xu adf.ly si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| TuguiMihai1 a răspuns:

Este un sistem destul de riscand care nu depinde de tine.
Intra pe linkul de mai jos si afla cum piti face bani cu adevarat cu un site

http://totuldespreweb.com/bani-pe-internet/cum-faci-bani-pe-internet/

| alexmarton a răspuns:

Aa da, castigul meu a ajuns la 18 dolari in 4 zile, ca am site de muzica si vizite cam 3000 aveam in 2010. Dar nu i-am vazut, specificat mai sus. Funda big grin

| alexmarton a răspuns:

De ce insinuez, asta, ai lucrat cu Adsens?
Crede-ma, ca nu esti tu de vina, nimeni nu e vinovat, Google e o xxxx cu ochi si asa va ramane, foreer and ever, cat timp face abuz de putere, asa o sa faca in continuare.
Eu nu am lucrat doar cu Adsens, am lucrat cu mai multe chesti, si crede-ma adsens se refera, la un fel de daca omul da click, pe reclama sa mearga mai departe, pana cand produsul e cumparat sau vizitat, in caz canu se intampla. inseamna ca e frauda. Si ce se intampla, daca omul chiar vrea sa dea clic, si sa intre sa cumpere produsul din reclama ta, el intra si vrea sa cumpere produsul, dar la logare pe pagina. se blocheaza internetul. google vede ca omul nu a cumparat produsul dupa ce a dat click, ceea ce inseana Frauda, nimeni nu e de vina, doar google, fara adsens si adwords, si au cumparat youtube pentr ca sa isi puna proprile reclame, si invarteli de robots care ii face ei, sa dea click pe reclame. Daca chiar lucrez cu adsens, da-mi linkul la siteul cu care lucrezi. sunt curios sa vad.