| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate lamuri? Cu Google AdSense trebuie sa faci ceva cheltueli de ex cand iti faci cont trebuie sa platesti sau ceva de genu...sau exista alte cheltueli. Funda pentru cine ma poate lamuri big grin

Răspuns Câştigător
| AlxMro a răspuns:

Contul pentru google adsense il faci gratuit. Insa cheltuieli faci pentru achizitionare unui site si promovarea lui de regula cu google adword. Ca sa-ti faci cont google adsense trebuie sa deti deja un site pe care sa "bazezi" contul si sa completezi tot ce i-ti cere cu informatii adevarate.

1 răspuns:
| dnyalx04 a răspuns:

Da, te costa sa-ti faci un site si sa-l urci pe un server pentru care trebuie sa platesti din cate stiu.eram si eu interesat dar am lasat-o balta