| SakonSIUkon a întrebat:

Trenurile care merg pe o anumita rute,spre exemplu Bucuresti Nord-Slatina, se intorc in aceeasi zi? Adica poti sta intr-un judet cateva ore ca apoi sa te intorci inapoi acasa? Sau se intoarce peste 2-3 zile? Pare cam absurda intrebarea dar eu sunt incepator cu trenul si nu prea stiu.

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon explică:

Ruta*

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general 90% din rute sunt zilnice, iar rutele mari gen Bucuresti - Iasi, Bucuresti - Constanta au si 3-4 trenuri pe zi