| Darky142 a întrebat:

Doresc si eu sa merg cu trenul 1822 Arad - Mangalia pana la Bucuresti Nord si as dori sa stiu daca are intarziere sau ajunge la timp. Multumesc !

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

O sa aiba o intarziere destul de mare, eu am luat trebul Arad-severin si a avut intraziere o ora...

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Tren/1822 o sa ai nevoie de nervi de otel. cand mergi cu trenul in Romania pleci si numai stii cand mai ajungi, daca mai ajungi. sigur va avea o intarziere de cel putin jumatate de ora.

| Darky142 explică:

Multumesc de raspunsuri