| LDEGM2100 a întrebat:

Un colet de la Timisoara in cat timp ajunge in orasul Videle jud.Teleorman? mai mult de 4 zile?

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Depinde de modalitatea de expediere. Daca e pus pe posta normala, 4-5 zile.Cu FanCourier sau alt curier rapid, in 48 de ore.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin curier rapid in maxim 48 de ore

| OnuOnulică a răspuns:

Poate sa dureze si 2 zile.

| LDEGM2100 explică:

Din pacate am ales posta deorece e mai ieftin decat curierul rapid! am auzit atatea povesti despre posta cum ca pachetele sunt calcate in picioare! poate am noroc si il primesc intreg! cat despre timpul de livrare: il astept deja de 5 zile si nu a venit!