| Yrynella a întrebat:

Un mesaj de felicitare pentru tineri casatoriti, va rog mult ceva idei. mersi mult.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionut2955 a răspuns:

Cei mai buni prieteni ai vostri au ajuns in punctul in care isi vor unii destinul si prin casatorie? Va trebuie cateva sugestii pentru mesaje sau sms-uri cu frumoase urari si felicitari pentru tinerii casatoriti? Aveti mai jos cateva idei de texte frumoase pe care le folositi cu ocazia nuntii prietenilor vostri si le uram si noi Casa de Piatra!

| ionut2955 a răspuns:

Funda te rog