| minnie91 a întrebat:

as dori un mesaj de felicitare pentru o cunoscuta care a obținut titlu de doctor? va rog frumos niște idei )

1 răspuns:
| eelena1797 a răspuns:

Nu am o idee bine conturata, ar trebui sa vina din inima, poate persoana va fi deamagita de asteptarea indelungata.

Felicitari pentru munca depusa, toata lumea e extrem de mandra de tine. Totul va fi bine, iar tu iti vei face foarte usor loc in meseria pe care ti-ai ales-o pentru ca ai excelat considerabil. Sa ai un drum mai departe, sa faci totul cu placere si orice ar fi, nu baga in seama rautatile si obstacolele. Mult succes si inca o data, felicitari!