| Alisa_9825 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri originale pentru niste tineri casatoriti?

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Pai ar fi:
-un tablou frumos ( nu neaparat cu rama din sticla si chestii poti lua ceva de genul: http://www.casamea.ro/......-rau-5.jpg )
-ceva bautura mai scumpa ( sa fie ceva mai special : exista ceva bautura care poti sa amesteci doua culori )
-o vacanta ( dar sa nu fie nici foarte scumpa)
-carti;)) ( stiu ca nu e cine stie ce. dar poti sa iei doua carti despre dragoste)
-ceasuri ( dar sa fi atenta sa le alegi bine, sa NU fie chiar la fel, dar sa fie de la aceeasi FIRMA)
-asternuturi pentru pat (sa fie cu trandafiri, sau daca stii cum le este camera, sa cauti ceva care sa se potriveasca )

sper ca te-am ajutat!
numai bine si BAFTA!

4 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Doua ceasuri frumoase. Unul pentru ea, unul pentru el.
Doua parfumuri.
Obiecte decorative.

| ioanaioana a răspuns:

Pai fale o poza si du-te undeva unde se pun poze pe perne, cani etc sau poti sa le faci cadou o excursie undeva

| InLove a răspuns:

Aile poate pe langa cadoul cere te decizi sa le iei, o rama, mare foto, iar acolo aranjeaza mai multe poze cu ei si prieteni, poze trasnite, in care va distrati, va prostiti, sarbatoriti momente importante, sau acelasi lucru, intr-un album mai non conformist, poti lua de la king of art, si le lipesti acolo si scrii de desupt nsite comentari, tu si cu prieteni lor comuni, sau asa, eu cred ca s-ar bucura, nu primesc asa ceva tot timpul + ca stii cum se zice, amintireile se pastreaza! o poza face cat 1000 de cuvinte
sincer sper ca te-am ajutat

| roxanikaroxanne a răspuns:

Daca ai opoza cu ei poti sa le personalizezi ceva (perna, cana, tricou...). Depinde si de situatia ta financiara! sper ca ti-am fost de ajut-o daca mai vrei sfaturi spune-mi