| raluca_4755 a întrebat:

Unde pot gasi cum ii cheama pe toti actorii din telenovela aurora?

7 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/productii-tv/aurora.html acolo in dreapta unde scrie "distributie", apasa pe "citeste tot"

| Dianne_9377 a răspuns:

Uite aici e distributia
http://www.radardemedia.ro/......-acasa-tv/
Daca nu merge link scrii la google telenovela aurora
distributie si cauti!
Fundaa :o3?

| Schatten a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Aurora_(telenovela) La "Cast".
Greu sa tastezi ceva pe Google zilele astea, mai usor e sa asteptam minute in sir sa ne raspunda cineva la intrebare.

| euniky a răspuns:

Sara Maldonado
Eugenio Siller
Jorge Luis Pila
Lisette Morelos
Aylin Mujica
Pablo Azar
Vanessa Pose cred ca sunt toti... cu un search pe wiki tongue

| dienutza_7763 a răspuns:

Intra pe acasatv.ro si cauta la sectiunea ' Telenovele' telenovela Aurora. Cred ca acolo ar trebui sa gasesti. Daca nu, cauta pe google.