| Georgii a întrebat:

Va rog! Ajutati`ma! crying Nu mi se mai aude sunetul! Mentionez ca am sters niste program din pc! cryingAjutati`ma! Am umblat si pe la sunet dar tot nu merg! crying mi-a disparut si icoana de langa ceas! Cand vreau sa ascult muzica imi zice: Bad DirectSound driver Please install proper drivers or select another device in configuration. [Bad DirectSound driver Vă rugăm să instalaţi driverele corespunzătoare sau selectaţi alt dispozitiv, în configuraţie ] Va rog ajutati`ma! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Instaleaza din nou driverul de sunet si o sa fie in regula, asta este problema.