| candybar a întrebat:

am o mare problema...ma uitam linistita la un serial, cand nu se mai auzea nimiclaughing am intrat pe yt sa incerc sunetul, nu mergea, apoi am intrat in winamp si mi-a aparut asta :"bad directsound driver. please install proper drivers or select another device in configuration"! am intrat pe tot felul de forumuri, dar nu a mers nimic...sunt fata, nu prea ma pricep la asa cevastraight face va rog frumos, care stiti, ajutati-ma! btw.am wind 7, daca asta e un detaliu important! tnx

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

E o problema cu driverii placii audio. Fara a sti modelul acelei placi, e cam greu sa-ti ofer mai departe ajutor.

| candybar explică:

Da-mi mesaj cu id-ul tau si iti dau mai multe detalii...