| Andreeutzadeea50 a întrebat:

Nu imi merge winampu`

,, Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration."

dau funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Du-te in control panel, aici cauta Administratol tools, apoi service si in fereastra care-ti apare, in dreapta, cauta "windows audio", dai click pe el si vezi daca la status scrie "started". Daca nu scrie, vezi ca este in stanga un buton de unde-l pornesti.

| Razvan_Partea_1997 a răspuns (pentru KarmaPolice):

Ba da tot nu merge
la winap scrie bad directs sound driver
si imi da si error la winap`dc?

| Thesin3d a răspuns (pentru KarmaPolice):

Mie mi-a mers ce a zis karma, am dat stop si dupa am dat din nou start si am mers. Mersi mult KarmaPolice

| cudyu007 a răspuns:

Fa un update d winamp sau scoate altu

| Razvan_Partea_1997 a răspuns:

Nici mie nu imi merge oare ce trebuie sa facem?
]