| anonim_4396 a întrebat:

Va rog eu sa nu ma credeti chiar noob dar am o intrebare:
Am auzit ca jocurile pentru XBOX 360 pot fi facute cumva pentru PC cu un program numit "Emulator" sau ceva de genu`. Daca chiar se poate va rog ziceti-mi si mie de unde downl. programu` si cum pot sa-l folosesc sa joc un joc de XBOX pe PC(nu am un PC prea grozav)-jocu` care vreau sa mi-l iau se numeste 50 Cent BulletProof, am auzit ca-i beton si vreau sa-l joc chiar daca l-as juca pe minime! cine imi da rasp. la toate intrebarile astea are funda garantat 100%.

1 răspuns:
| publikkul a răspuns:

Auzi frate acest emulator este deseori cu virusi si cind te vei juca la PC chiar si daca-i windows 7 oricum grafika va fi de 2 bani. Mai bine incearca sa te abtii ca emulator este un hack, orice hack are virus. Scrie-mi daca eu te-am ajutat cu ceva.