| CosminKidd a întrebat:

Vi s-a parut normal ce a facut arbitru ala in meciu steaua-dinamo. la dinamovisti le-a dat 2 penalti-uri si trebuie si la stelisti sa le dea penalty.:@

Răspuns Câştigător
| magicianul19 a răspuns:

Din alea 2 numai unul a fost clar.hentul a fost involuntar si penalty pentru steaua.ila il l-a tran si la impins pe stelist cu ghenunchi. oricum dinamo traiestttte numai din penalty

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da perfect clar nu conteaza hent voluntar involuntar hent a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost corecte.hent la primul si fault la al 2-lea. DINAMO RAMANE O GLORIE:X Forza Dinamo:X

| cristianorudi7 a răspuns:

Primul ala la torje cu latovlevic chiar nu a fost penalti