| TheGrayWolf21 a întrebat:

Cat s-a terminat meciu aseara steaua dinamo?

Răspuns Câştigător
| Rebelu21 a răspuns:

Steaua 3-1Dinamo gool a dat rusescu si 2 ilie cu capul rusescu a dat gol la penalti funda plshappy

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dinamo-Steaua :2-3

caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://unimedia.md/? mod=news&id=47796
O zi buna si frumoasa sa ai!

| floryynnel a răspuns:

Steaua-Dinamo: 3-2; daca vrei mai multe informatii poti cauta pe un site de sport

| gabitzuuu11 a răspuns:

3-2 pentru steaua goluri: 2 iliev 1 rusescu din penalty, 1 curtean, 1 tucudean

| Sorinacio a răspuns:

3-2 pentru steaua imi vine sa-mi smulg parul din capangry

| Valy4567 a răspuns:

3-2 pentru steaua(best)

| TheGrayWolf21 explică (pentru Valy4567):

OMFG! intrebarea era din mai!

| Valy4567 a răspuns (pentru TheGrayWolf21):

Asta e laughing

| Anonim232323 a răspuns:

Steaua-Dinamo 3-2. Primul gol a fost dat de Curtean pentru Dinamo, apoi Raul Rusescu a egalat din penalty apoi Iliev a dus la 2-1 pentru Steaua cu o lovitura de cap dupa centrarea lu Bourceanu, iar apoi tot Iliev a reusit dubla tot printr-o centrare a lui Bourceanu, faza incheinduse cu o lovitura de cap din 4 -5 m apoi Kone a avut o bara, Tanase putea sa fac 4-1 dar a trecut putin pe langa bara mingea, iar Dinamo a inscris in ultimele minute ducand scoru la 3-2 pentru stelisti

| MihaiL93 a răspuns:

3-2

| n1k a răspuns:

3-2 pentru STEAUA.

| Raresh_Grindean_1995 a răspuns:

HUA Dinamo! Cea mai slaba echipa din lume! HUA DINAMO! HUA DINAMO! HUA DINAMO! CEL MAI TARE STEAUA!

| Raresh_Grindean_1995 a răspuns:

3-2 cel mai tare steeauaaaa