| zzzzzzz1111 a întrebat:

Steaua sau dinamo ia sa vedem raspuns care o sa fie mai multi stelisti sau nici nu pot sa le pronunt numele Hai Steaua.

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Haii steauaa. cainiii praflaughing Fundaa stelistulee big grin

16 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Liga campionilor interzisa cainilor, ciorilor si tuturor amatorilor.Forza STEAUA

| Vulvatron a răspuns:

Le trag m*ie la amandoua... FZR

| Vulvatron a răspuns:

In concluzie... am scris mai sus laughing

| Vulvatron a răspuns:

Vezi. de asta tineti cu steaua, pentru campionate laughing suporteri de duzina ce sunteti, 90 % dintre ei nici nu stiu cand s-o infiintat steaua. becali si ceausescu va reprezinta

| cipri1999 a răspuns:

Dinamo

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Numai daca spui liga campionilor nu mai are rost comparatia deci... STEAUA!

| StreetDancer a răspuns:

Deci.in concluzie.Steaua is the best! love struck

| ImmortalQueen a răspuns:

Fortza Steauaa!love struck

| ade_9971 a răspuns:

Asa, alt stelistbig grin
nu-mi pasa cas fata tot imi plc fotbalubig grin
deci rasp. meu :hai steaua!big grin

| MiruFcrb a răspuns:

Eu sunt rapidista, da` dintre steaua si dinamo...clar,aleg dinamo!laughingOrice, da` nu steauabig grin

| mihaelabr a răspuns:

Steaua

| ViLLy_4289 a răspuns:

Terminati`va ma frustratilor.Steaua e club cu traditie. dinamo ce draq a realizat? Steaua a luat UCL.Rapid e bine daca intra in Europa League. Ziceti ca e clubu lu Ceausescu si de aia a intrat in prima liga.da Dinamo tot asa a intrat deci mai taceti dracu.

Hua la Tigani
Hua la Catelusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fortza Steaua

| ΣЦ a răspuns:

Hai steaua