| Darina_9620 a întrebat:

Bun
Deci eu sunt dinamovista :d.

Stim cu toti ce rivalitate este intre suporterii dinamovisti si stelisti.
Am un unchii. mare stelist. tot timpu ne "mancam in gura" pentru derbiurile Dinamo-Steaua...
Si ne contrazicem unul pe altul. chestii din astea.
Ei bine eu as vrea sai inchid gura cu ceva. caci el imi tot baga pe gat : care e echipa cu cele mai multe titluri. si din astea. chatterbox
As vrea ceva. nu stiu ce informatii ceva. orice "sa-i inchid gura".

Mersi:*

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Forza Steaua

| bogdan_7896 a răspuns:

Intreba-l de cati ani nu a mai batut steaua pe dinamo,
Sau spuneii si tu cati jucatori mari a dat steaua in strainatate in ultimii 10 ani, Dinamo i-a dat pe:Mutu-Marica-Radu Stefan(in primele locuri din Italia)-Tamas(in premier league), Steaua nu produce nici un jucator:goian e la retrogradare, Radoi e la arabi unde oricine poate juca bine

Sau te poti mandri cu Danciulescu care in curand o sa fie pe locul 2 al golgheterilor alltime

| bombănucleară a răspuns:

Orice ti-am spune, unchiit-o o sa spuna ca:Steaua e singura echipa care a luat din Romania care a luat Champions League.Mai bine asteapta pana va lua si Dinamo unul.

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Aminteste-i de derby-ul din 2006! Acel umilitor 4-2 pentru DINAMO in fata shtOAIEI si cu siguranta ii vei inchide gura unchiului tau. :]]
Apropo, si eu sunt dinamovist. tongue FCD in ADN! :]

| adyzone a răspuns:

Zi decat ca Steaua nu a mai batut-o pe dinamo de aproape 5 ani si cred ca e de ajuns!

| CuloareaFericirii a răspuns:

Steaua nu a mai castifat un meci cu dinamo din 2006... dinamo il are pe piticul atomic pe danciulescu pe moti pe marius niculae care sunt mai tari ca fraieru de banel nicolita si marete si laudarosul tatarusanu ju te lasa fetito si eu sunt dinamovista si sunt fata nimeni nu pote bate pe noi dianmovistii tantalaii de stelisti au un imn de nimic nu ca al nostru care e plin de fala si mandrie top top top parcai manea...>:p arata-i unchiului tau ce raspunsuri i-am dat noi dinamovistii de la TPU si o sa ramana mascaphbbbbtphbbbbtphbbbbt