| Genevaaa a întrebat:

Vin niște prieteni la mine. Ce sa facem in afara de a asculta muzică?laughing

18 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Sa jucati fotbal.

| lpavel a răspuns:

Ti-as da cateva idei daca as stii ce esti fata sau baiat, geneva nu prea imi zice nimic... laughing

| Mivelyn a răspuns:

Jucati-va catan! Dixit! Saboteur 1, 2! Le recomand o sa va distrati.

| Silwian a răspuns:

O beție!?

| 1997onur a răspuns:

Bataieeeeeee laughing)

| J0B0MAT a răspuns:

Să dormiți

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=uno
l-am jucat, e FOARTE FUN daca sunt macar 3 jucatori

| gabicoo a răspuns:

Un tip hotărăște să ia o pauză mai lungă și de retrage într-o cabană în vârf de munte! După jumătate de an primeste un apel la telefonul prin satelit! Răspunde și la capătul celălalt era vecinul retras pe vârful muntelui alăturat!
Acesta îl invită la o petrecere cu alcool și mult se.x!
Tipul acceptă și îl întreabă pe vecin cum sa se îmbrace.
Vecinul îi răspunde: Nu are importanță că vom fi doar noi doi!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa va jucati boardgames big grin In special cele deductive.

| Frank51 a răspuns:

Telefonul fără fir, online, râzi nonstop 3 ore.

| yungandreigawd a răspuns:

La somn

| Sktrkdk a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrați pe omegle si faceți un pariu gen,, care obține primul numărul de tel al unei tipe. Sau pur și simplu întrați pe omegle la vânat cadane

| Horia392 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Miroase a mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va deghizati in fantome si sa iesiti pe strada la speriat lumea. laughing

| Genevaaa explică (pentru Brizbriz):

Mersi

| Genevaaa explică (pentru Frank51):

Mersi de raspuns!

| Brizbriz a răspuns (pentru Genevaaa):

Cu placere