| DemonicSoul a întrebat:

Aș avea nevoie de ajutor cu numele unei melodii care mă bântuie de ceva vreme. Eu sunt genul care ascultă mai mult muzică în limbi străine, dar am auzit niște prieteni cum cântau ceva despre o fată pe care ar vrea să o salveze. Era destul de tristă după mine, dar nu pop. Trap poate? Se spunea cum ea e tristă și merge acasă parcă.
M-aș bucura mult dacă cineva ar avea o idee.

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Diddy - Dirty Money - Coming Home ft. Skylar Grey
Daca nu este asta da-mi funda oricum pentru ca este prea smechera melodia.

| ancaval a răspuns:

Câteva versuri? Nu știi nimic?

| DemonicSoul explică (pentru ancaval):

Nu. Mă înnebunește asta...

| ancaval a răspuns (pentru DemonicSoul):

Întreabă prietenii. Fără nici un detaliu, nu te pot ajuta.